Mar-Mir Profil zwycięzcą w pucharze AGLPN w Białej Piskiej.

Redakcja 9 lutego 2018
Share

Początek weekendu przyniósł kibicom potężną dawkę ligowych emocji.
Do finału Amatorskiej Gminnej Lidze Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Białej Piskiej w piątek 9 lutego 2018 r. zakwalifikowały się 4 najlepsze drużyny ligi: Mar – Mir Profil, AS Budchal Team, DS. Beniaminek oraz drużyna Pat – Rol-u.

Organizacja rozgrywek AGLPN jest już tradycją i zawsze od początku do końca przebiega w pełni profesjonalnie. W porównaniu do zeszłorocznej, letniej ligi gdzie rywalizowało zaledwie 6 drużyn,
to właśnie edycja jesienna pokazała, jak wielką frekwencją cieszy się Amatorska Liga Piłki Nożnej
w Białej Piskiej. W boju jesienno-zimowym wystartowało aż 11 drużyn!

Rywalizacja o puchar Burmistrza Białej Piskiej trwała zaciekle od 3 listopada 2017 r.
Wygrali wszyscy — zwyciężyli najlepsi.

Na I miejscu uplasowała się drużyna MAR-MIR PROFIL. Zdecydowany faworyt kibiców.
Zwycięzcy, zdobywając 24 punkty w tabeli, również w meczach finałowych pokazali, na co ich stać.

Miejsce II zajął AS BUDCHAL TEAM z identycznym wynikiem 21 punktów, co ekipa Benjaminka.
Po bojach w finale uplasowała się na miejscu III, wyprzedzając tym samym o jeden punkt drużynę
PAT-ROL – również finalistę tegorocznych rozgrywek halowych, zdobywcę miejsca IV.

Podczas ceremonii wręczania nagród Burmistrz Białej Piskiej docenił także indywidualną postawę zawodników.
Statuetka Najlepszego bramkarza ligi powędrowała do Łukasza Grycmachera z drużyny
MAR-MIR Profil, natomiast Królem strzelców uznany został Dawid Grądziel z ekipy DS Benjaminek.