LOADING

Type to search

Region TOP

Nie nudź się w ferie ! Weź udział w konkursie plastycznym pn. „Stok nie jest dla bałwanów”.

Redakcja 22 stycznia 2018
Share

Rozpoczęły się ferie zimowe, a wraz z nimi konkurs plastyczny pn. „Stok nie jest dla bałwanów” będący częścią ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Konkurs adresowany jest do uczniów w wieku do lat 16. Polega on na zilustrowaniu Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. A zatem nie nudź się w ferie tylko weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody.

Z początkiem zimowych ferii ruszył konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży do lat 16 pn. „Stok nie jest dla bałwanów”. To element ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” promującej bezpieczne zachowania na trasach narciarskich.

Konkurs polega na zilustrowaniu Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. Warunkiem uczestniczenia w nim jest wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką rysunkową, malarską lub przy użyciu programów komputerowych przez osobę urodzoną w roku 2002 lub później.

Następnie swoją pracę, wraz z załączoną kartą zgłoszenia, należy przesłać ( lub przynieść osobiście) w terminie do dnia 5 lutego 2018 roku na adres:

Komenda Powiatowa Policji w Piszu
ul. Armii Krajowej 1
12-200 Pisz
z dopiskiem : Konkurs plastyczny”

Karta zgłoszenia

To powiatowy etap konkursu, gdzie jury wyłoni autorów najładniejszych i najciekawszych prac, które to zostaną nagrodzone. Wszystkie nadesłane prace przesłane zostaną na etap ogólnopolski do Komendy Głównej Policji, gdzie na laureatów czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Komendanta Głównego Policji oraz Fundację PZU.

A zatem nie nudź się w ferie ! Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody. Szczegóły konkursu na stronie KPP Pisz.

Komentarze

komentarzy