LOADING

Type to search

Region TOP

Policjanci pomogli chorej kobiecie.

Redakcja 8 lutego 2018
Share

Policyjny patrol interweniował nocą w jednym z mieszkań na terenie Pisza. Zgłoszenie było bardzo nietypowe. Starszy mężczyzna zadzwonił na policję prosząc, aby funkcjonariusze pomogli mu podnieść schorowaną matkę, która spadła z łóżka. Sam jest niesprawny ruchowo i nie może sobie poradzić. Patrol pojechał pod wskazany adres, gdzie podniósł 75-letnią kobietę, która najprawdopodobniej chciała skorzystać ze stojącego obok balkonika. Jak widać na pomoc policjantów zawsze można liczyć.

Dzisiejszej nocy piski patrol został wezwany na bardzo nietypową interwencję. Przed godz. 5.00 do oficera dyżurnego piskiej komendy zadzwonił starszy mężczyzna. Poprosił, aby funkcjonariusze pomogli mu podnieść schorowaną matkę, która spadła z łóżka na podłogę. On jest niesprawny ruchowo i sam nie może sobie poradzić.

Policjanci natychmiast pojechali do jednego z mieszkań na terenie Pisza. Zastali tam 54-letniego mężczyznę na wózku inwalidzkim, który jedną nogę miał w gipsie. W pokoju na podłodze leżała kobieta. Była to 75-letnia pani Krystyna. Kobieta najprawdopodobniej chciała sięgnąć po stojący przy łóżku balkonik, ale nie dała rady i spadła.

Funkcjonariusze bez wahania ruszyli z pomocą pani Krystynie i z powrotem położyli ją do łóżka, z którego spadła.

Jej 54-letni syn serdecznie podziękował policjantom, że pomogli mu w sytuacji, w której on był zupełnie bezradny. Mężczyzna ten dodał, że bez wahania zadzwonił na policję. Wiedział, bowiem, że na pomoc policjantów zawsze można liczyć.

Komentarze

komentarzy