LOADING

Type to search

Gmina TOP

Gminne Obchody Dnia Sołtysa.

pstrz/redakcja 12 marca 2018
Share

12 marca 2018 r., w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Piskiej odbyło się spotkanie z okazji Dnia Sołtysa.

W Gminnych Obchodach Dnai Sołtysa oprócz zaproszonych gości wzięli udział: Burmistrz Białej Piskiej Wojciech Stępniak, Zastępca Burmistrza Białej Piskiej Andrzej Braun oraz Sekretarz Gminy Biała Piska Krystyna Marcińczyk.

gallery Burmistrz Białej Piskiej podziękował sołtysom za wykonywaną pracę. Podkreślił ich rolę w przekazywaniu potrzeb i problemów mieszkańców sołectw do Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej oraz jednostek organizacyjnych gminy. Podziękował za ich wspólne rozwiązywanie bez emocji, w atmosferze spokoju i wzajemnej współpracy.
Na scenie zaprezentowała się też młodzież Grupy Teatralnej “Bez Pośpiechu” działająca przy M-GOK. Przybyli Goście mieli też okazję do posłuchania jednego z najbardziej uzdolnionych artystów wśród sołtysów. Jedynego sołtysa wśród artystów – Marka Filipkowskiego, sołtysa wsi Bełcząc, który zaśpiewał na scenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.
Był także okolicznościowy tort i wspólne zdjęcie.

gallery

Komentarze

komentarzy

Loading...