LOADING

Type to search

Grzegorz Rąg z Białej Piskiej najlepszym dzielnicowym powiatu piskiego.

pstrz/redakcja 12 stycznia 2018
Share

st. asp. Grzegorz Rąg

– Cieszę się, że mieszkańcy doceniają moja pracę – mówi w rozmowie z naszym reporterem st. asp Grzegorz Rąg z Komisariatu Policji w Białej Piskiej.
St. asp. Grzegorz Rąg został najpopularniejszym dzielnicowym powiatu piskiego. Policjant z Białej Piskiej zdobył najwięcej głosów w plebiscycie Gazety Piskiej.

– Serdecznie dziękuje mojej żonie, rodzinie za wsparcie. – dodaje.

Prywatnie Grzegorz Rąg każdą wolną chwilę poświęca swojej pasji. Jest miłośnikiem piłki nożnej i czynnie bierze udział w gminnych turniejach, reprezentuje Komendę Powiatową Policji podczas imprez sportowych i charytatywnych. Jednak jak sam zauważa – Policjant nawet wtedy, kiedy jest na urlopie nie jest zwolniony od służby.
Policjant ma na swoim koncie kilka sukcesów. Dzięki dobrej znajomości swojego rejonu służbowego i jego mieszkańców, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej ustalił, a następnie zatrzymał poszukiwanego listem gończym mężczyznę, który od ponad pół roku ukrywał się przed organami ścigania. Stąd wydany został za nim list gończy. 32-latek najbliższe 2 lata spędzi w areszcie.

Komentarze

komentarzy

Loading...