LOADING

Type to search

Biala Piska

Program “Misja Natura” na antenie TVP3 Olsztyn.

pstrz/redakcja 30 sierpnia 2016
Share
MaBgorzata Kosik_2

Małgorzata Kosik

Od 28 sierpnia 2016 roku na antenie TVP3 Olsztyn można oglądać serial „Misja Natura” zrealizowany przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych w ramach projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Bohaterowie tropią i odkrywają tajemnice przyrody. Ornitolog, dr Romuald Mikusek i Małgorzata Kosik w każdym odcinku mają do wykonania specjalną misję, która wiąże się z poznawaniem obszarów Natura 2000. W różnych zakątkach Polski przekonują się, że przynależność cennych przyrodniczo terenów do tej europejskiej sieci przynosi wiele korzyści, m.in. wpływa na promocję regionu i rozwój ekoturystyki.

 

Logo FWIEWszystkich zainteresowanych zachęcamy do oglądania premierowych odcinków serialu „Misja Natura” na antenie TVP3 Olsztyn w niedziele o godzinie 10.00. Powtórki wyświetlane będą w środy o godzinie 7.00 oraz w czwartki o godzinie 19.15. Na najbliższy odcinek pt. Zatoka Pucka i Półwysep Helski zapraszamy już 4 września.
Więcej na stronie internetowej www.misjanatura.fwie.pl

Komentarze

komentarzy

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Solve : *
8 × 12 =


Loading...