LOADING

Type to search

Region TOP

Przyjechał w odwiedziny do dziecka kompletnie pijany. Uderzył w schody – miał ponad 2.5 promila.

pstrz/redakcja 2 listopada 2017
Share

W poniedziałek (30 października br.) piscy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednej z miejscowości na terenie gminy Biała Piska. Kobieta zgłosiła bowiem, że pijany mąż przyjechał samochodem w odwiedziny do synka i chce go zabrać do siebie.

Na miejscu funkcjonariusze zauważyli przed domem stojący samochód marki BMW z uszkodzoną pokrywą silnika. W mieszkaniu zastali zgłaszającą, jej męża oraz ich 16-miesięcznego synka.

Kobieta powiedziała, że mąż przyjechał po dziecko i chce je zabrać. Nie pozwoli mu jednak na to, bo jest on kompletnie pijany. Dodała, że w takim stanie przyjechał samochodem, a wjeżdżając na podwórku uderzył autem o schody domu.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 24-letniego mieszkańca Białej Piskiej. Badanie wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna powiedział policjantom, że w dniu dzisiejszym wypił trzy piwa. W tej sytuacji funkcjonariusze zdecydowali o zatrzymaniu 24-latka w policyjnym areszcie do czasu wyjaśnienia całej sprawy.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Nie kwestionował swojej winy. Grozi mu teraz kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

KPP Pisz

Komentarze

komentarzy

Loading...