LOADING

Type to search

Biala Piska TOP

Spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie w PŚDS w Białej Piskiej.

pstrz/redakcja 21 grudnia 2017
Share

– U nas nareszcie święta! – Mówi Agnieszka Kosakowska dyrektor Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Białej Piskiej.

21 grudnia 2017 r.  po raz trzeci i nie ostatni w znakomitym gronie rezydenci PŚDS świętowali zbliżające się Narodziny Dzieciątka Jezus.
Na spotkanie adwentowe przybyło mnóstwo gości w tym Burmistrz Białej Piskiej Wojciech Stępniak, pani Barbara Galak kierownik M-GOPS w Białej Piskiej, pan Jacek Bućko dyrektor GOK w Białej Piskiej, Zarząd Ewangelickiego Stowarzyszenia Betel i wielu innych.
Uroczystość poprowadzili wspólnie pani kierownik Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Białej Piskiej Agnieszka Kosakowska oraz ksiądz Marcin Pysz.

Jak mówi dyrektor PŚDS – W poprzednich latach naszemu spotkaniu towarzyszyły jasełka, jednak w tym roku postanowiliśmy pokolędować i wyszło nam znakomicie!
W akompaniamencie keyboardu na którym grała pani Agnieszka uczestnicy wigilijnego spotkanie wspólnie śpiewali  wiele wspaniałych kolęd, a w nagrodę każdy przybyły na uroczystość otrzymał piękny ręcznie wykonany w pracowni plastyczno – manualnej świąteczny stroik.

foto i źródło: PŚDS Biała Piska

Komentarze

komentarzy

Loading...